Satılık Kiralık

ATAŞEHİRİN KALBİNDE 427 M2 KİRACILI PLAZA YAPILABİLİR ARSA

Arsa > Satılık > Ticari

İstanbul - ATAŞEHİR - BARBAROS

427 m2 Yükseklik : 0 KAKS : 0 TAKS : 0 Emsal : 0

Açıklama

ATAŞEHİR’İN KALBİNDE 427 M2 KİRACILI PLAZA YAPILABİLİR ARSA, PRATİK’TEN SATILIK

 

İstanbul’un Manhattan’ı Ataşehir’in en değerli noktalarından biri olma özelliğini taşıyan Yenisahra’da Türkiye’nin en büyük merkezlerine yürüme mesafesinde 427 m2 arsa, Pratik İnşaat Gayrimenkul aracılığı ile satışa sunuluyor.

 

Hali hazırda su deposu olarak kullanılan arsa 2.000 TL kira getirisine sahip. Mevcut emsali 1.50 olan arsa, çok yakında çıkacağı kamuoyuna duyurulan imar onayı ile birlikte yeni sahibine İstanbul’un merkezinde yeni bir dünya sunacak piyangoya dönüşecek. Ancak arsa, tek hisseli sahibi tarafından yeni yatırım projeleri kapsamında alıcısına kazandırılacak.

 

HOME OFİSLİ PLAZA YAPILABİLİR

 

Palladium Akışveriş Merkezi’ne yürüyerek 2 dakika, Ağaoğlu My City’e yürüyerek 4 dakika, metro hattına 1 dakika, şehrin merkezinde tüm ihtiyaç alanlarının ortasındaki arsa; Yakın zamanda gerçekleşecek kentsel dönüşüm ile bölgenin daha da parlayan yıldızı olacak. Ayrıca komşu arsaların da birleştirilmesi halinde 1.000 m2 oluşturulacak parselde emsal 2.07’ye, 5.000 m2 oluşturulacak parselde emsal 2.50’ye çıkacak. Ancak mevcut arsanın satın alınması halinde bile bölgenin ihtiyacına yanıt verecek plaza inşa edilebilecek.

Özellikler

Altyapı
Doğalgaz Su Elektrik Zemin Etidü Telefon
Konum
Ana Yola Yakın Toplu Ulaşıma Yakın Denize Yakın Denize Sıfır Havaalanına Yakın
Manzara
Deniz Doğa Boğaz Göl